FAQ - pytania i odpowiedzi

Czy lampy Lampex można skracać?

Większość lamp wiszących można skrócić. Dotyczy to niemal wszystkich modeli, gdzie podsufika i oprawka połączone są przewodem. W górnej części lampy znajduje się mocowanie kabla, które umożliwia ukrycie nadmiaru wewnątrz podsufitki bez użycia dodatkowych narzędzi.

W przypadku żyrandoli możliwość zmniejszenia wysokości lampy zależy od modelu – nie modyfikujemy wysokości lamp na sztywnym mocowaniu, natomiast żyrandole na łańcuchu lub przewodzie przeważnie można skrócić.

Jeśli masz wątpliwości, co do możliwości regulacji wysokości lampy, skontaktuj się z nami.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówienia wysyłamy przeważnie w ciągu 1 dnia roboczego, natomiast ze względu na specyfikę sprzedaży w wielu kanałach mogą zdarzyć się niewielkie opóźnienia, o których zawsze informujemy Klientów.

Jaki jest koszt przesyłki?

Wszystkie lampy wysyłamy odpowiednio spakowane i zabezpieczone. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich, dzięki czemu minimalizujemy możliwość uszkodzenia lamp w transporcie. Aktualne koszty przesyłki znajdziesz w zakładce: koszt przesyłki

Jakie żarówki zastosować?

Przy każdej z naszych lamp znajdziesz opis zawierający informacje na temat rodzaju gwintu żarówki oraz maksymalnej mocy. Do najpopularniejszych należą E27, E14 oraz GU10. Tak oznaczone żarówki znajdziesz w sklepach elektrycznych, budowlanych, marketach a nawet sklepach spożywczych. Barwę i moc światłą dobierz odpowiednio do pomieszczenia. Możesz skorzystać z naszego poradnika: jak dobrać moc i rodzaj żarówek?

Czy macie w ofercie zapasowe klosze?

Jako producent mamy klosze zapasowe do większości lamp z aktualnej kolekcji. Jeśli poszukujesz klosza do swojej lampy, skontaktuj się z nami.