Światło we wnętrzu odgrywa bardzo istotną rolę – wpływa na jego funkcjonalność, komfort odpoczynku, a także na nasze samopoczucie. Oprócz tych podstawowych funkcji często też pełni rolę pięknej dekoracji, która wydobywa oraz podkreśla charakter i styl wystroju pomieszczenia. Właściwie dobrane wyeksponuje atuty oraz zamaskuje wady każdej przestrzeni. Stworzy nastrojową atmosferę w sypialni, oryginalny klimat w salonie oraz zapewni komfortowe oświetlenie łazienki. Różnorodna kolorystyka oraz wzornictwo lamp sprawia, że dzięki nim podkreślimy każdy styl wnętrza. 

Glamour

pełen blasku

Styl glamour cieszy się ogromną popularnością. Swoim blaskiem zdobył wielu wielbicieli i stał się najbardziej popularnym stylem wybieranym do aranżacji wnętrz. Oczywiste jest również to, że pomieszczenie nie będzie całkowicie glamour bez odpowiedniego oświetlenia.

więcej

Styl industrialny to przede wszystkim duża ilość charakterystycznych, oryginalnych lamp. Dlatego właśnie wybór odpowiedniego, ciekawego oświetlenia jest bardzo ważny w tym stylu. Lampy w stylu industrialnym to piękne i surowe w swej prostocie formy.

więcej

Industrialny

dla wymagajacych

Klasyczny

elegancki i ponadczasowy

Styl klasyczny od kilku dekad cieszy się ogromną popularnością i w dalszym ciągu chętnie aranżujemy go w naszych domach i mieszkaniach. Wyróżniają go dwie cechy prostota i elegancja. Wybierając oświetlenie w stylu klasycznym powinniśmy zadbać o każdy szczegół. 

więcej

Oświetlenie w stylu loftowym to nie tylko plafony czy lampy wiszące ale również stylowe lampki nocne, lampy podłogowe i kinkiety. 

więcej

Loft

surowa elegancja

Nowoczesny

odważny i inspirujący

Styl nowoczesny tak jak każdy inny ma swoje cechy. Ma być w nim prosto, pomysłowo i funkcjonalnie. Lampy o nowoczesnym wzornictwie mają przede wszystkim zaskakiwać nas swoją niepowtarzalną, unikalną, ale także minimalistyczną formą.

więcej

Styl skandynawski wkroczył niespodziewanie do naszych domów i przy okazji skradł serca wielu z nas. Wyróżnia się on prostotą, naturalnością, a także ładem i umiarem. Lampy w stylu skandynawskim  to także odpowiednia forma i paleta barw. 

więcej

Skandynawski

modny minimalizm

Vintage / Retro

podróż w czasie

Oświetlenie w stylu retro i vintage – to właśnie dzięki niemu zafascynowanie przeszłością jest nadal żywe w aktualnych trendach oświetleniowych. Ich ponadczasowy, oryginalny wygląd sprawia, że nadają one każdej aranżacji wyjątkowego wyglądu oraz budują przytulny ciepły, rodzinny nastrój. 

więcej

Modern Classic to połączenie nowoczesnego wystroju z klasycznymi rozwiązaniami. Wyróżnia go elegancja, ale także praktyczność i funkcjonalność. Wnętrza zaprojektowane w tym stylu muszą być odpowiednio doświetlone aby wydobyć ich urok. 

więcej

Modern Classic

nowoczesna tradycja

Boho

naturalne piękno

Boho to styl, w którym króluje naturalne piękno. To przede wszystkim ciepłe barwy i naturalne materiały. Dzięki zestawieniu tych dwóch cech możemy stworzyć naprawdę wyjątkową, przytulną atmosferę we wnętrzu. Potrzebne są do tego odpowiednie dodatki, przede wszystkim oświetlenie. 

więcej

Przestrzeń dziecięca to miejsce, które powinno być przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne. To właśnie tutaj nasze dzieci spędzają jak najwięcej czasu. Dlatego też należy wybrać takie lampy do pokoju dziecięcego, które oprócz tego, że będą pięknie wyglądały to odpowiednio oświetlą nam przestrzeń. 

więcej

Dziecięcy

bajkowo i funkcjonalnie